لوله فاضلاب – خشکاندن سازمان سرطان کبد درمان سرطان

لوله فاضلاب – خشکاندن: سازمان سرطان کبد درمان سرطان سرطان روده بزرگ اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نتانیاهو دروغ‌پردازی است که جز دغل‌کاری کالایی جهت عرضه ندارد / سخنگوی وزارت خارجه

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به بیانات اخیر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته‌ای صلح آمیز کشورمان گفت این کارها دست و پا زدن‌های بی‌حاصل ورشکسته‌ای

نتانیاهو دروغ‌پردازی است که جز دغل‌کاری کالایی جهت عرضه ندارد / سخنگوی وزارت خارجه

سخنگوی وزارت خارجه: نتانیاهو دروغ پردازی است که جز دغل کاری کالایی جهت عرضه ندارد

عبارات مهم : نمایش

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به بیانات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته ای صلح آمیز کشورمان گفت این کارها دست و پا زدن های بی حاصل ورشکسته ای دروغ پرداز است که جز دغل کاری متاعی جهت عرضه ندارد.

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی نمایش مضحک تبلیغاتی اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یکی از آخرین سریال های تکراری از نمایش های بی ثمر و شرم آور در خصوص برنامه هسته ای مخفی کشور عزیزمان ایران را دست و پا زدن های بی حاصل ورشکسته ای دروغ پرداز و رسوا خواند که جز دروغ پراکنی و دغل کاری کالا و متاعی جهت عرضه نداشته و ندارد.

این دیپلمات ارشد کشورمان افزود: سران رژیم صهیونیستی بقای «رژیم نامشروع و دروغ بنیان» خود را در تهدیدانگاری با استفاده از شارلاتانیسم نخ نمای عصر جاهلیت و بی خبری افکار عمومی جهانیان می بینند که بیهودگی و بی ثمری آن بیش از پیش آشکار هست. او و رژیم کودک کش و رسوای رژیم صهیونیستی باید به این فهم و درک اولیه رسیده باشند که مردم دنیا از فهم، آگاهی و شعور کافی برخوردارند.

نتانیاهو دروغ‌پردازی است که جز دغل‌کاری کالایی جهت عرضه ندارد / سخنگوی وزارت خارجه

واژه های کلیدی: نمایش | برنامه | وزارت خارجه | رژیم صهیونیستی | وزارت امور خارجه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs