لوله فاضلاب – خشکاندن سازمان سرطان کبد درمان سرطان

لوله فاضلاب – خشکاندن: سازمان سرطان کبد درمان سرطان سرطان روده بزرگ اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی گزارشی از بعضی تجمعات در شهرهای متفاوت کشور / خبرگزاری ایسنا

عصر امروز نهم دی ماه در مرکز تعدادی از استانها و بعضی از دیگر شهرها تجمعاتی بطور غیرقانونی انجام شد.

گزارشی از بعضی تجمعات در شهرهای متفاوت کشور / خبرگزاری ایسنا

خبرگزاری ایسنا: گزارشی از بعضی تجمعات در شهرهای متفاوت کشور

عبارات مهم : خیابان

عصر امروز نهم دی ماه در مرکز تعدادی از استانها و بعضی از دیگر شهرها تجمعاتی بطور غیرقانونی انجام شد.

به گزارش ایسنا از شهرهای متفاوت کشور، شاخصه یکسان اکثر این تجمع ها حضور تعدادی اندک به عنوان هسته مهم تجمع و برخورد معقول نیروی انتظامی با تجمع کنندگان بوده است.

گزارشی از بعضی تجمعات در شهرهای متفاوت کشور / خبرگزاری ایسنا

عصر امروز در کلانشهر کرج در مناطقی همچون میدان حصارک و فلکه اول گوهردشت تجمع های پراکنده ای با شعار علیه مسوولان کشور انجام شد. نیروی انتظامی نیز در میان جمعیت حضور و تلاش داشت جمعیت را متفرق کند.

خیرالله ترخاتی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در همین ارتباط به خبرنگار ایسنا گفت: این تجمعات غیرقانونی است و مجوزی ندارد؛ بنابراین از مردم می خواهیم به آن ورود نکنند.

عصر امروز نهم دی ماه در مرکز تعدادی از استانها و بعضی از دیگر شهرها تجمعاتی بطور غیرقانونی انجام شد.

ترخانی در پاسخ به این که آیا فردی در این تجمعات بازداشت شده است است یا خیر؟ افزود: هیچ کس بازداشت نشده است.

وی در ادامه با بیان این مطلب که خوشبختانه به اموال عمومی و شخصی آسیبی وارد نشده و هیچ کس نیز صدمه ندیده هست، تاکید کرد: مردم نباید تحت تاثیر رسانه های بیگانه قرار گیرند.

ترخانی گفت: به مردم توصیه می شود از شرکت در این تجمعات غیرقانونی خودداری کنند.

گزارشی از بعضی تجمعات در شهرهای متفاوت کشور / خبرگزاری ایسنا

در شهر شیراز نیز چند ده نفر در خیابان ملاصدرا و میدان نمازی تجمع کردند.تجمع کنندگان شعارهایی که زیاد سیاسی بود سر دادند.

در تجمع خیابان نادری اهواز نیز تعدادی جهت دومین شب متوالی به علت آنچه اعتراض به اوضاع اقتصادی می خواندند به خیابان آمدند.

عصر امروز نهم دی ماه در مرکز تعدادی از استانها و بعضی از دیگر شهرها تجمعاتی بطور غیرقانونی انجام شد.

در بندرعباس نیز بعضی با تجمع در میدان شهربانی این شهر باعث اختلال در رفت و آمد شهروندان و وسایل نقلیه شدند. این جمع که بعضی از میان آنها به صورت خود ماسک زده بودند، حوالی ساعت ۱۷.۳۰ امروز با تجمع در نوار ساحلی حدفاصل مجتمع ستاره جنوب تا میدان شهربانی بندرعباس، تردد در این منطقه را مختل کردند و زیاد شعارهایی جهت جنبش اکثریت جمعیت حاضر که در حاشیه خیابان نظاره گر آنها بودند، سر می دادند.

طبق مشاهدات خبرنگار ایسنا در این تجمع درگیری بین ماموران نیروی انتظامی مستقر در محل و تجمع کنندگان رخ نداد.

گزارشی از بعضی تجمعات در شهرهای متفاوت کشور / خبرگزاری ایسنا

در کرمان نیز تعدادی از افراد در میدان کوثر تجمع کردند، براساس مشاهدات خبرنگار ایسنا اکثر افراد حاضر در این میدان جهت تماشا آمده بودند و تعداد هسته مرکزی افرادی که شعار می دادند بسیار کم بود.

هم چنین در اردبیل نیز تجمع های پراکنده ای در میادین مهم این شهر در اعتراض به اوضاع اقتصادی انجام شد. در این تجمعات که بدون مجوز قانونی از سوی استانداری و فرمانداری برگزار شد افراد معترض شعارهایی در مورد گرانی سر می دادند. این تجمع باعث اختلال در رفت و آمد روزانه مردم شده است بود. در این تجمع تعدادی از شرکت کنندگان با حمل پلاکاردهایی از مسئولان درخواست کردند تا به خاطر پائین آمدن قدرت خرید مردم، گرانی ها را مهار کنند. تعدادی از این شرکت کنندگان نیز شعار اشتغال – اشتغال سر داده و از دولت می درخواست کردند تا به وعده انتخاباتی خود در ایجاد اشتغال و اصلاح فضای کسب و کار عمل کند.

هم چنین در همدان عده ای با تجمع در میدان آرامگاه بوعلی شعارهایی علیه بعضی مسئولان سر می دادند؛ که پلیس جهت جلوگیری از خسارت های احتمالی، از طلافروشی های واقع در خیابان شریعتی درخواست کرد مغازه های خود را تعطیل کنند.

در اراک نیز تعدادی با تجمع در خیابان شهید بهشتی این شهر، شعارهایی سر می دادند. البته ماموران نیروی انتظامی در طول مسیر جهت کنترل اوضاع حضور داشتند. صاحبان تعداد زیادی از مغازه ها و مراکز خرید در مسیر تجمع این افراد مجبور به بستن مغازه های خود شدند.

از سوی دیگر تعدادی از جوانان با بستن بلندگو بر روی یک وانت اقدام به سر دادن شعار الله اکبر کرده و از مردم می درخواست کردند که از اقداماتی که موجبات سوء استفاده دشمن های را فراهم کرده و توهین به شهداست خودداری کنند.

در مازندران در شهرهای بهشهر، آمل و تنکابن تجمعاتی صورت گرفت که در تجمعات بهشهر و تنکابن جمعیت تنها به 50 تا 70 نفر می رسید که با حضور نیروی انتظامی متفرق شدند.

همزمان در آمل مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در امامزاده ابراهیم(ع) برگزار شد که بعد از آخر مراسم، امام جمعه در این میدان صحبت کرد. ولی بعضی تجمع کنندگان همزمان با صحبت امام جمعه به سمت دیگر میدان حرکت کرده و شعار دادند.

در سمنان نیز تعدادی با تجمع در میدان سعدی، شعارهایی سر دادند. نیروهای انتظامی با حضور در این میدان می کوشیدند تجمع کنندگان را متفرق کنند.

در زنجان نیز در مجموع حدود 200 نفر در تجمعی شرکت کرده و شعارهایی در خصوص برطرف گرانی سر دادند.

در شیراز نیز عده ای با تجمع در خیابان ملاصدرا و میدان نمازی شعارهایی که زیاد سیاسی بود، سر دادند.

نیروی انتظامی مکرر به تجمع کنندگان اخطار می داد که متفرق شوند.

واژه های کلیدی: خیابان | انتظامی | نیروی انتظامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs