لوله فاضلاب – خشکاندن سازمان سرطان کبد درمان سرطان

لوله فاضلاب – خشکاندن: سازمان سرطان کبد درمان سرطان سرطان روده بزرگ اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اجتماعی «نفسم گرفت»، فراخوان شورا جهت مقابله با آلودگی هوا

یک عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از شهروندان تهرانی درخواست کرد در خصوص معضل آلودگی هوا راهکارها و ایده‌های خود را در قالب پویشی به نام «نفسم گ

«نفسم گرفت»، فراخوان شورا جهت مقابله با آلودگی هوا

«نفسم گرفت»، فراخوان شورا جهت مقابله با آلودگی هوا

عبارات مهم : ایران

یک عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از شهروندان تهرانی درخواست کرد در خصوص معضل آلودگی هوا راهکارها و ایده های خود را در قالب پویشی به نام «نفسم گرفت» ارائه کنند.

به گزارش ایسنا، الهام فخاری در سی و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تذکری گفت: امروز چندمین روز متوالی است که اوضاع هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در شرایط ناسالم به سر می برد و به تعطیلی مدارس انجامیده، پایتخت کشور عزیزمان ایران هوا ندارد و گویی همه ما گرفتار «کاری نمی شود کرد» شده است ایم به شکلی که هم از سوی دستگاه ها و نهادهای مسئول و هم از سوی مردم این جمله تکرار می شود. جهت چاره جویی آلودگی هوا که هر روز به فاجعه نزدیک تر می شود همه مسئول هستیم و باید کاری اثرگذار در حوزه اختیارات و وظایف خود انجام دهیم.

«نفسم گرفت»، فراخوان شورا جهت مقابله با آلودگی هوا

وی افزود: با وجود رخدادهای فصلی که در سال های قبل هم تجربه شده است هنوز هم هماهنگی بین بخشی جهت چاره اندیشی و اقدام موثر در جهت پیشگیری از آلودگی هوا انجام نشده، در حالیکه این امر جهت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مهم بوده است.

وی با اشاره به لایحه پیشنهادی دولت جهت سال آینده، گفت: در این لایحه همچنان در این حوزه فقط به اوراق همکاری جهت تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی بسنده شده است هست. در حالیکه در تبصره 18 بودجه زیاد کردن قیمت بنزین و گازوئیل آینده نگری شده است هست. چگونگی ساماندهی روشن نیست. آیا این کار به فشار زیاد بر حمل و نقل عمومی نمی انجامد؟ در حالیکه ضرورت دارد 50 درصد این زیاد کردن به توسعه حمل و نقل عمومی تخصیص داده شده است پیدا کند.

یک عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از شهروندان تهرانی درخواست کرد در خصوص معضل آلودگی هوا راهکارها و ایده‌های خود را در قالب پویشی به نام «نفسم گ

وی با بیان اینکه زباله سوزی همچنان به شیوه سنتی در حال انجام است و هر بامداد حجم آلودگی چشمگیری را به فضا و هوای شهری می افزاید، افزود: جهت ساماندهی مدیریت پسماند عزم جدی باید ایجاد شود. در جمع کردن تجارت نابسامان پسماند که عده ای محدود از آن سود می برند و عده ای گسترده در نامناسب ترین شرایط زباله گرد مشاهده می شوند. مورد نیاز است عزمی جدی ایجاد شود.

وی تاکید کرد: باز کردن راه و تسهیل شرایط فاینانس جهت مدیریت پسماند و راه اندازی سامانه های نوین از نیازهای فوری شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به تردد موتورسیکلت ها در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و افزود: از منابع مهم آلودگی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران همین موتورسیکلت ها هستند و چاره این کار نیز همکاری فوری بین نهادهای دولت و مدیریت شهری را می طلبد. با توجه به تجربه گذشته ضرورت داشت که کارها پیشگیرانه ای به وسیله مدیریت شهری پیش از رسیدن به بحران اقدام جدی انجام می شد. نباید تجربه آزموده را دوباره و چند باره تجربه کرد. اکنون در شرایط خاص ای که شهر و شهروندان در آن گرفتار شده است اند همه متخصصانی که به هر علت از دایره کار از بین بردن یا نادیده گرفته شدند باید به همکاری فراخوانده شوند.

«نفسم گرفت»، فراخوان شورا جهت مقابله با آلودگی هوا

این عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: باید با مردم گفت وگو کنیم، مردم راه حل های موثری دارند و راه حل طلسم «کاری نمی شود کرد» را مردم می توانند بشکنند. از مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران می خواهم راه حل های فوری و امکان پذیر خود را در قالب پویش «نفسم گرفت» ارائه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | آلودگی | مدیریت | آلودگی هوا | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs